Menüyü atla

Firma Üyeliği Oluştur, İş İlanı Ver

İş ilanı vermek için


0216 606 14 12
- Firma hesabınıza girişte kullanılacaktır. Varsa lütfen firma eposta adresinizi giriniz.
- Rakam ve harf kullanınız.

İş İlanı Ver


Eleman.net'te iş ilanı verin aradığınız elemanı hemen bulun. Sadece eleman.net'te olan bir çok özelliği, ilan yayınlayarak kullanabilirsiniz.

Bugüne kadar ilan yayınlayan yüzbinlerce firma aradığı elemanı ilan yayınlayarak yada eleman aday havuzu ile buldu. Şimdi üye olun, ilan verin ve aradığınız elemanı bulun.


Eleman İlanı Yayınla


Şimdi eleman ilanı yayınlayarak yakınınızdaki adaylara ulaşabilir, mülakata davet edebiliriniz. Sadece eleman.net'te olan Video Özgeçmiş ile ön mülakatı yapılmış adaylara ulaşabilirsiniz. İş arayan adaylar anlık mesaj göndererek zaman kazanırsınız.

İş İlanı Vermek İçin Destek
0216 606 14 12
Bireysel İlan

Bireysel olarak mı ilan yayınlamak istiyorsunuz?

Bireysel İlan Ver
Üyelik Notları
  • Eleman.net'te online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve aday havuzu ürünleri 100 kişiden az sayıda çalışanı olan üyelerimiz için geçerlidir.
  • Özel istihdam büroları, özel güvenlik firmaları, denizcilik firmaları, çağrı merkezleri, taşeron hizmet sağlayıcı firmalar ve termal/devremülk satışı yapan firmalar online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve aday havuzu ürünleri fiyatlarından faydalanamaz.