Menüyü atla

Firma Üyeliği Oluştur, İş İlanı Ver

İş ilanı vermek için


0216 606 14 12

350.000+ şirket eleman.net ile eleman buluyor!

Eleman.net'te, 2005'ten bu yana 2 milyon iş ilanına 120 milyon başvuru yapıldı.
- Firma hesabınıza girişte kullanılacaktır. Varsa lütfen firma epostası giriniz.
- Rakam ve harf kullanınız.

2005 yılından bu yana yanınızda olan Eleman.net'te iş ilanı vererek, aradığınız elemanı hemen bulabilirsiniz. Sadece eleman.net'te olan bir çok özelliği, ilan yayınlayarak kullanabilirsiniz. İş ilanı yayınlamak için işveren üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Bugüne kadar ilan yayınlayan yüzbinlerce işveren aradığı elemanı ilan yayınlayarak yada eleman aday havuzu ile buldu. Şimdi üye olun, ilan verin ve aradığınız elemanı bulun. Eleman.net'in Aday Takip Sistemi ile nitelikli adaylara ulaşabilirsiniz ve iş görüşmesi süreçlerini yönetebilirsiniz.

Eleman ilanı vererek yakınınızdaki adaylara ulaşabilir, mülakata davet edebilirsiniz. Elemanı alımı, işçi alımı, mühendis alımı, tekniker alımı, uzman alımı, vb. eleman alımı ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Sadece eleman.net'te olan Video Özgeçmiş ile ön mülakatı yapılmış adaylara ulaşabilirsiniz. İş arayan adaylar anlık mesaj göndererek zaman kazanırsınız.


"Eleman Arıyorum" Diyorsan, Eleman İlanı Ver


Eleman arıyorum diyorsanız eleman ilanı yayınlayarak iş başvurusu toplamaya başlayabilirsiniz. Şirketiniz gibi yüzbinlerce şirket eleman arıyorum diyerek ilan yayınladı ve aradığı elemanı buldu. İş arayanların başvurularını inceleyerek hemen eleman bulabilirsiniz. İşveren üyeliği ücretsizdir. Ücretsiz işveren üyeliği oluşturarak sistemi inceleyebilirsiniz. İlan yayınlamak istediğinizde paket seçiminize göre karar verebilirsiniz.

Kariyer değişikliği yapmak isteyen ve yeni bir iş arayışı olan iş arayanlara ulaşabilirsiniz. Kariyer planında, yeni işim olsun diyen ve yeni iş arayışı olan milyonlarca iş arayana ulaşma imkanınız burada.

Hemen Eleman İlanı Ekle

Hemen Eleman Bulun


Yeni üyelerimize özel sunduğumuz indirim fırsatlarıyla ilan ekleyebilirsiniz. Şimdi üye olun, eleman.net ayrıcalığı ile aradığınız elemanı bulun! Sadece eleman.net'te olan Video özgeçmiş, yakınımdaki adaylar, yapay zeka destekli uygun adaylar gibi birçok özelliktan faydalanabilirsiniz.

Personel ilanı verdikten sonra işin çok kolay. Online iş ilanı yayınladıktan sonra eleman ilanınıza uygun adayları otomatik olarak görmeye başlarsınız. Yeni bir iş arayışı ve kariyer arayışı olan iş arayanlara ulaşabilirisiniz. Kariyer planı olan ve yeni iş arayışı olanlarla mülakat sürecine geçebilirsiniz. Eleman.net ile iş ilanı yayınlayarak personel alımı ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Sadece eleman.net'te bulunan birçok özelliği kullanma fırsatı yakalarsınız.

İş İlanı Vermenin Yolu;

  1. Firma / işveren üyeliği oluşturun veya varsa giriş yapın
  2. Size uygun ilan paketini seçin
  3. İlan metnini belirleyin
  4. İş ilanını yayınlayın

Hemen İş İlanı Ekle Zaten Üyeyim Giriş Yap
İlan vermek için arayın; 0216 606 14 12

Eleman Ararken Sık Sorulanlar


Eleman arıyorum, nasıl bulabilirim?

Eleman.net'e üye olarak eleman ilanı yayınlayabilirsiniz. İlanınızı yayınladıktan sonra gelen iş başvurularından size uygun olanları mülakata davet edebilirsiniz.

İş ilanı yayınlamak için ne yapmalıyım?

İşveren üyeliğiniz varsa işveren girişi yaparak ilan yayınlayabilirsiniz. İşveren üyeliğiniz yoksa hemen ücretsiz olarak işveren üyeliği oluşturabilirsiniz. İşveren girişi yaptıktan sonra size uygun ilan paketini seçerek ilan yayınlamaya başlayabilirsiniz.

İş arayanların özgeçmişlerine nasıl ulaşabilirim?

Kariyer planında değişiklik yapmak isteyen iş arayanların özgeçmişlerine eleman.net ile ulaşabilirsiniz. Bunun için işveren girişi yaptıktan sonra eleman ilanı yayınlayabilirsiniz yada iş arayan havuzundan iş başvurularını beklemeden doğrudan iş arayanlara ulaşabilirsiniz.

İş ilanı vermek ücretsiz mi?

Eleman arıyorum diyorsanız eleman bulmanın hızlı çözümü olarak eleman ilanı yayınlayabilirsiniz. İlan yayınlamak için ihtiyacınıza uygun olan ilan paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Eleman alımı için çözümleriniz neler?

Eleman alımlarınız için sadece eleman.net'te olan birçok hizmeti kullanabilirsiniz. Video özgeçmiş, yakınımdaki adaylar, yapay zeka destekli uygun adayların otomatik önerilmesi başta olmak üzere birçok hizmeti eleman.net ayrıcalığı ile kullanabilirsiniz.

İş arayan havuzunuz / veritabanınız var mı?

Milyonlarca iş arayanın bulunduğu eleman.net iş arayan havuzu ile aradığınız elemanı daha hızlı bulabilirsiniz. Aradığınız kriterleri girerek iş arayanların bilgilerine aday havuzumuzdan hemen ulaşabilirsiniz.

Hemen Eleman Bul

İş İlanı Vermek İçin Arayın
0216 606 14 12
Bireysel İlan

Bireysel olarak mı ilan yayınlamak istiyorsunuz?

Bireysel İlan Ver
İşveren Üyelik Notları
  • Eleman.net'te online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve aday havuzu ürünleri 100 kişiden az sayıda çalışanı olan üyelerimiz için geçerlidir.
  • Özel istihdam büroları, özel güvenlik firmaları, denizcilik firmaları, çağrı merkezleri, taşeron hizmet sağlayıcı firmalar ve termal/devremülk satışı yapan firmalar/işverenler online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve aday havuzu ürünleri fiyatlarından faydalanamaz.
İş İlanı Yayınla

Yüzbinlerce eleman arayan firma gibi iş ilanı mı yayınlamak istiyorsunuz?

Hemen İş İlanı Yayınla